درباره گروه هنری ساویس

گروه هنری ساویس در سال ۱۳۸۹ با مدیریت سرکار خانم مهندس اکرم رضایی شروع به کار کرد و در سال ۱۳۹۲ توسط مهندس محمد علی یزدی وب سایت فروشگاه آنلاین این مجموعه راه اندازی شد. هم اکنون صاحب امتیاز این فروشگاه آنلاین که در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی و همچنین در سامانه نماد اعتماد الکترونیک ثبت شده، آقای مهندس محمد علی یزدی می باشند.

گروه هنری ساویس مجری طراحی و صفحه آرایی کتاب های علمی آموزشی ویژه پیش دبستان و دبستان و همچنین تولید کننده و مولف ابزارهای کمک آموزشی برای دروس ریاضی ، زبان انگلیسی ، زبان فارسی و علوم می باشد.

در میان مجموعه فعالیت های این گروه می توان به برنامه آینده گروه هنری ساویس در زمینه ارائه مجموعه کتاب های آموزش جامع کامپیوتر ویژه نوجوانان اشاره کرد .

تمام کتابها با مجوز وزارت ارشاد ارائه می گردند.

در حال حاضر گروه هنری ساویس آمادگی ارائه خدمات طراحی و صفحه آرایی کتابهای سفارشی ویژه معلمین و مولفین عزیز را دارد و می تواند تجربه ۵ ساله خود را در اختیار اساتید محترم قرار دهد .

هم اکنون وب سایتی با آدرس http://savicegroup.com طراحی شده و پیاده سازی شده است تا هر چه آسان تر بتوان در ارائه خدمات به علاقه مندان از دیگر رقبا پیشی گرفت.

همچنین قرار است محصولات آموزش رباتیک که با مجوز آموزش و پرورش در تعدادی از مراکز آموزشی ارائه شده و تجربه برگزاری دوره های متعدد حضوری داشتیم را در وب سایت گروه هنری ساویس برای آموزش و فروش آنلاین ارائه دهیم.

امید است شما از خدمات فروش آنلاین و ارسال با پیک این مجموعه کمال رضایت داشته باشد.

 

منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شما در صفحه تماس با ما هستیم.